Rich Man, Poor Woman

Rich Man, Poor Woman/리치맨 푸어우먼
Krajina pôvodu: Južná Kórea
Počet epizód: 16
Dátum vydania: Máj 2018
Dĺžka epizódy: —
Žáner: Romantická komédia

Lee Yoo Chan je riaditeľom spoločnosti Next One, ktorú sám založil. Jeho spoločnosť je aktuálne najvytúženejším miestom práce mladých odborníkov. Je arogantný a neverí ľuďom. Trpí neschopnosťou rozpoznávať tváre.

Kim Bo Ra sa narodila na vidieku, na ostrove Jeju. Je pýchou svojej rodiny a je známa svojou inteligenciou. Študuje na univerzite v Soule a rodičia do nej vkladajú veľké nádeje. Avšak posledný rok svojho štúdia má Kim Bo Ra ťažkosti s nájdením práce. Jej sen je pracovať v spoločnosti Next One. Cesty Kim Bo Ry a Lee Yoo Chana sa stretávajú a to zmení ich životy.

Ha Yeon Soo - Kim Bo Ra
Suho - Lee Yoo Chan
Kim Ye Won - Min Tae Ra
Oh Chang Suk - Min Tae Joo

——

2 komentáre:

  1. jejda , romantická komedie bude fajn , na kdy ji plánuješ ?

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Ďakujem za komentár, Katka. ;) Plánujem ju hneď, ako začne vychádzať, čo sa, žiaľ, zatiaľ presne nevie, ale premiéra sa odhaduje na máj. Ale vzhľadom na to, že je doposiaľ známych veľmi málo informácií, tak ja to vidím na možno ešte neskorší dátum. Dokonca sa stále nevie stanica, ktorá ju bude vysielať. Neskutočne sa na tú drámu teším. A po pravde mi to dlhé čakanie ani nevadí, lebo zase, povedzme si pravdu, 16-dielna dráma je raz dva fuč, takže aspoň si tú radosť trošku predĺžim. ;) Jednoznačne to bude moja priorita a onlajnovka. :)

      Odstrániť

© Agata | Používa službu blogger. | Freepik FlatIcon