NÁVRHY NA PREKLAD

Dráma, ktorú by ste si radi pozreli s prekladom? Dajte mi o nej vedieť v komentároch.

Pár užitočných poznámok/zaujímavostí

Prekladám väčšinou kórejské drámy.
Nesledujem ani neprekladám japonské drámy.
Čínske alebo taiwanské ma ma musia zaujať, či už príbehom, alebo obsadením.
Medzi moje obľúbené žánre patria: romantika, dráma, krimi, školský život.
Nikdy si na preklad nevezmem viac ako 3 projekty naraz.

4 komentáre:

 1. Som tu a strašne sa mi to tu páči! Veľmi pekne si si to tu vymyslela! Celé to vyzerá tak útulne a prehľadne a vidím v menu aj svoje meno! No nádhera! :D Veľmi pekné, fakt. Tak ja som za Local hero, ale to vieš a už si to načala, takže sa veľmi teším a posielam podporu k prekladu aj blogovaniu. :) Krásne to tu je.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jééj, queenie, ďakujem veľmi pekne. Prvý komentár a hneď od teba.♥ Ani nevieš, ako si ma svojou návštevou a pochvalou potešila. Som veľmi rada, že sa ti tu páči. No iste, veď si tam to miesto právom zaslúžiš. ;) Ďakujem ti ešte raz veľmi pekne.

   Odstrániť
 2. Ahoj, ja by som rada videla Woman Of Dignity. Podľa ukážok to vyzerá veľmi zaujímavo. Malo to aj dobrú slednovanosť. Scénaristka napísala aj Strog Woman Do Bong Soon a aj My Love Eun Dong. Obe mám rozpozerané a sú super. Plus milujem Kim Su Nu :D :). Takže, ak by ťa to zaujalo, nepreložila by si to niekedy? Ináč, veľmi pekný blog :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, ďakujem, že si zavítala na môj blog. Teší ma, že sa ti páči. Čo sa týka Woman of Dignity, tak ťa asi sklamem, ale to ma, bohužiaľ, nezaujalo. Mrzí ma to, ale ďakujem za návrh. Pekný deň.

   Odstrániť

© Agata | Používa službu blogger. | Freepik FlatIcon